Kategorie

Jak kupić na raty?

biurka i kontenerki  

Jest 65 produktów.

Podczas aranżacji gabinetu, pokoju młodzieżowego, czy pomieszczenia biurowego warto zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu mebli do pracy oraz przechowywania. Starannie zaprojektowane kolekcje powstały z myślą o użytkownikach, którzy spędzają długie godziny na ciężkiej pracy.

Nowoczesne biurko pokojowe spodoba się każdemu dziecku i nastolatkowi, a bardziej klasyczne modele podbiją serca miłośników tradycji i elegancji. Natomiast kontenerki biurowe sprawdzą się w pomieszczeniach, którym brakuje dodatkowego miejsca do przechowywania. W AGMAR oferujemy szeroki wachlarz produktów w różnych stylach. Posiadamy zarówno biurka pokojowe, które doskonale dopasują się do bardzo nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Natomiast oferowane przez nas kontenerki pozwalają dokładnie wykorzystać całą przestrzeń – zamontowane kółka umożliwiają szybką i łatwą reorganizację wnętrz.

Wygoda i praktyczność

Szeroki blat sprawia, że spokojnie pomieści monitor komputera czy laptopa oraz wszystkie niezbędne do pracy przedmioty i akcesoria. Liczne półki i szuflady pomagają w organizacji oraz utrzymaniu porządku w naszej przestrzeni roboczej, a specjalnie zaprojektowane przegródki umożliwiają pełne skupienie w nawet zatłoczonych, dużych pokojach. Przykładowo, meble narożne to zdecydowanie jedne z najbardziej ergonomicznych modeli dostępnych w naszym asortymencie.

Kontenerki z kółkami to prawdziwa kwintesencja praktyczności. Duża ilość szufladek do przechowywania w kontenerkach pozwala posegregować pojedyncze przedmioty według ich użycia, np. ważne dokumenty w jednej szufladzie, małe sprzęty i kable w drugiej, a segregatory i duże podręczniki można przechowywać w większej przegródce.

Wysoka jakość

Wszystkie biurka pokojowe i kontenerki zostały wykonane z użyciem wysokiej klasy materiałów, które nie tylko prezentują się bardzo atrakcyjnie, ale wyróżniają się również wzmożoną odpornością na wszelkie czynniki zewnętrzne. Nie straszne im dziecko z wybujałą wyobraźnią i setkami pomysłów na sekundę, nastolatek z ogromną ilością energii, ani dorosły, spędzający długie godziny na ciężkiej pracy.

na stronę