Kategorie

Jak kupić na raty?

meble tapicerowane  

Jeśli chcesz zaaranżować pomieszczenia w swoim domu, mieszkaniu lub biurze w trwałe, świetnie wyglądające meble tapicerowane, to dobrze trafiłeś – wierzymy, że nasz sklep spełni Twoje wszelkie oczekiwania i wymagania.

Znajdziesz u nas m.in. wygodne narożniki (uniwersalne – z możliwością montażu na prawo, jak i na lewo), a także duże, wygodne kanapy. Mogą być one łatwo rozłożone, tworząc łóżko o dużej przestrzeni, idealne dla dwóch osób. Meble tapicerowane dostarczamy w wielu różnych rozmiarach i stylach wykonania, dzięki czemu mamy pewność, że sprawdzą się w każdej aranżacji i w pomieszczeniach o dużych, jak i mniejszych wymiarach.

Wyjątkowo wygodne, praktyczne i wytrzymałe meble tapicerowane

Oferujemy wyłącznie bardzo wygodne meble tapicerowane. Kanapy, jak i narożniki, mogą mieć siedziska i oparcia wykonane z miękkiej i zapewniającej wysoki komfort pianki wysokoelastycznej (typu HR). Pianka ta w pełni dopasowuje się do kształtu ciała, a do tego, nawet pod długim czasie użytkowania, nie odkształca się.

To oczywiście nie wszystko – za właściwą wygodę odpowiadają również bonellowe lub faliste sprężyny oraz praktyczny, ale i nowoczesny design, który będzie doskonale wyglądał w zdecydowanej większości wystrojów wnętrz. Oprócz tego, kanapy, jak i narożniki mogą być wyposażone w specjalne, automatyczne systemy rozkładania, dzięki czemu pozwalają na szybkie przekształcenie w duże łóżko.

Do ich produkcji wykorzystano trwałe materiały, co daje nam pewność, że sprawdzą się na wiele lat. Nogi wykonane z drewna lub z bardzo wytrzymałego tworzywa syntetycznego, łatwa do czyszczenia czy odporna na zniszczenia tkanina – to tylko część z zalet proponowanych produktów.

Bogaty wybór kanap oraz narożników

Chcemy jak najlepiej spełnić potrzeby naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy duży wybór różnych modeli, które z kolei dostępne są w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Zachęcamy do sprawdzenia naszego pełnego asortymentu. Wybierz spełniający wymagania mebel tapicerowany i ciesz się wygodą, jaką zapewni przez długi czas.